با توجه به تغییر سیاست های این مجموعه و لزوم ارائه سرویس گسترده تر و حرفه ای تر، بلیزوان در نظر دارد برای جلب رضایت مشتریان و همکاران در تمام زمینه های کاری به صورت فعال تر و اختصاصی تر فعالیت های خود را ارائه نماید.
همکاری با بلیزوان
به همین منظور بلیزوان از این پس همکاری های خود در دو زمینه زیر به مشتریان و همکاران عزیز ارائه می دهد:

  • ارائه خدمات به مشتریان عزیز
  • ارائه خدمات به همکاران و فروشگاه ها

ارائه خدمات به مشتریان عزیز

درخصوص ارائه خدمات به مشتریان، سعی مجموعه بر این است که در کنار بازی های پر طرفداری همچون ورلد آف وارکرفت، کال آف دیوتی، و … خدمات بهتری به خدمات و بازی های بیشتری که جامعه آماری بالایی دارند را ارائه کند.
در همین راستا، از تمام مشتریان عزیز در زمینه های مختلف و بازی های موبایلی، کامیوتری و کنسول های بازی مجدانه درخواست همیاری در این زمینه را داریم و امیدواریم با کمک هم مشکلات خرید امکانات مورد نیاز شما را با بهترین کیفیت مرتفع نماییم.
البته بلیزوان برای دوستانی که دارای روابط و جامعه آماری خوبی بین دوستان و آشنایان خود دارند نیز برنامه هایی دارد. این دوستان می توانند با معرفی بلیزوان به دوستان خود، در ازای خریدهای دوستان خود مبالغ و جوایزی را در کیف پول خود دریافت کنند. این مبالغ در زمان خرید امکان استفاده به عنوان بخش از خریدهای بعدی شما را شامل خواهد شد و یا حتی امکان برداشت آن را خواهید داشت.
برای اینکه بتوانید از این طرح استفاده کنید کافیست به پنل کاربری خود بروید. اطلاعات تکمیلی را در پروفایل خود تکمیل کنید و پس از ثبت این اطلاعات، از بخش همکاری در فروش، لینک همکاری در فروش را برداشته و این لینک را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
البته برنامه های دیگری نیز برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز بلیزوان داریم که به مرور زمان آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

ارائه خدمات به همکاران و فروشگاه های فعال

هر چند بلیزوان به عنوان مجموعه ای برای ارائه خدمات به مشتریان نهایی در صنعت بازی و گیفت کارت پا به عرصه ی بازار گذاشته است، اما این مجموعه صرفا به دنبال ارائه خدمات به مشتریان نیست و می داند که ماندگاری در هر بازاری نیازمند همکاری منصفانه و متعهدانه در همکاری با فعالین این حوزه است.
بلیزوان با ارائه زیر ساخت های فنی و چارچوب های مدون در زمینه همکاری با فعالان حوزه های کاری خود، دست فعالین این حوزه را برای همکاری شفاف و سودمند می فشارد.

شما فعال این حوزه می توانید برای ارائه خدمات بهتر و ارزان تر به مشتریان و بازار هدف خود، با بلیزوان همراه باشید و از یکی از روش های زیر برای همکاری با ما استفاده نمایید:

همکاری به عنوان فروشنده خدمات (B2B)

در این نوع همکاری، فروشگاه ها و دوستانی که خرید برای مشتریان و دوستان خود را انجام می دهند می توانند خدمات مورد را از بلیزوان و با قیمت همکار تهیه کرده و در اختیار مشتریان عزیز قرار دهند. مسلما زیر ساخت بلیزوان و تعهد، پشتیبانی و نام بلیزوان در این زمینه می تواند به آرامش خیال این عزیزان و مشتریان آنها کمک شایانی داشته باشد. برا اطلاع بیشتر از پلن همکاری B2B و ارتباط با همکاران و مسئولین این قسمت می توانید به صفحه همکاری با بلیزوان و همکاری با فروشندگان خدمات مراجعه نمایید.

همکاری در فروش (Affiliate)

در مدل همکاری در فروش، شما دوستان و همراهانی که جامعه آماری بزرگی از دوستان فعال در حوزه کاری بلیزوان دارید و تمایل به داشتن فروشگاه و حواشی آن را ندارید و یا قصد تمرکز روی این کار را ندارید، می توانید با ارجاع این عزیزان و خرید و تعاملات این دوستان با سایت بلیزوان از پورسانت این همکاری بهره مند شوید. برای اطلاع از جزئیات مدل همکاری در فروش مراجعه نمایید. واحد همکاری های حرفه ای بلیزوان