آموزش

بهترین Addon های بازی World of Warcraft

در این مقاله قصد داریم بهترین اددان های بازی World of Warcraft را معرفی کنیم تا با استفاده از آنها بتوانید تجربه بازی بهتری داشته باشید.

 

1 – ElvUI

یکی از محبوب ترین اددان های بازی، ElvUI است که ظاهر منحصر به فردی به صفحه بازی میبخشد. این افزونه رابط کاربری صفحه بازی را تا حد زیادی تغییر میدهد و امکانات و ویژگی های زیادی را در صفحه قرار می دهد. همچنین پیکربندی این اددان به آسانی قابل انجام است و میتوانید از ویژگی های آن استفاده کنید.

2 – Deadly Boss Mods

برای دانجن های 5 نفره، DBM یکی از بهترین اددان هایی است که در طول دانجن به شما هشدار های به موقع میدهد و نقش یک راهنمای کامل را برای شما ایفا میکند! به طور مثال اگر باس قراره اسپلی رو استفاده کنه، به شما اخطاری داده میشود تا حواس جمع باشید به شما اخطار داده میشود که حواستان به بقیه تیم باشد.

برای Raid ها هم DBM کاربرد های زیادی دارد و ابزاری ضروری است. این اددان به شما کمک میکند تا مکانیک های پیچیده باس ها را بفهمید، زمان های دقیق اسپل هارا به شما میگوید و برای هر اتفاق در رید به شما از قبل اطلاع میدهد.

3 – Weak Auras

چندین اددان وجود دارد که به شما این امکان را میدهد تا اعلان های کاربردی بازی را برای خود تنظیم کنید. آیا اسپل شما از کول‌داون درآمده است؟ آیا اسپل های CC در حال از بین رفتن هستند؟ با حالت های Weak Auras شما این امکان را دارید تا تمامی این اعلان هارا فعال و آن هارا شخصی سازی کنید.

4 – Details!

تعداد زیادی اددان شمارنده هیل و دمیج وجود دارد، اما Details به دلیل نمایشگر منعطف، امکانات زیاد و جلوه زیبا انتخاب ماست. این اددان به شما این امکان را میدهد تا مقدار دقیق دمیجی که دادین و یا دمیج خورده شده را مشاهده کنید، حتی میتوانید مقدار هیل خود به اعضای تیم و مقدار هیل دریافتی و … به راحتی بررسی کنید. این اددان به شما کمک میکند تا در دانجن ها و رید ها خود را نسبت به بقیه اعضای گروه بسنجید و ببینید که در چه سطحی هستید.

5 – Auctionator

اگر شما جزو اون افرادی هستید که زیاد با اکشن هاوس WoW کار میکنید، این اددان بهترین گزینه برای شماست! این اددان به طور مداوم آیتم هارا بررسی میکنید و قیمت منطقی ای برای فروش محصول در اختیار شما قرار میدهد. همچنین قابلیت ها و تب های کاربردی ای به صفحه مارکت اضافه میکند نا کارهای خرید و فروش خود را به آسانی انجام دهید.

6 – Bagnon

وقتی چند تا بگ و یا چند کاراکتر دارید، چینش آیتم ها و مشاهده آن به گونه ای سخت میشود، در این هنگام اددان Bagnon به کمک شما میاد. به جای اینکه آیتم های خود را بگ به بگ مشاهده کنید. همه آیتم ها در صفحه ساده و زیبا به نمایش درمیاد و همچنین گلد موجود در تمام کاراکتر هارا برایتان نشان میدهد.

 

نظر شما چیه ؟ یک اددان هم شما در بخش نظرات معرفی کنید.

برای مشاهده اصطلاحات پرکاربرد wow روی این لینک کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید