آموزش

آموزش احراز هویت در سایت

در این آموزش قصد داریم تا روش احراز هویت در سایت را به شما عزیزان توضیح دهیم تا دوستانی که در این باره سوال داشتند، این موضوع را ساده تر درک کنند.

در فروشگاه بلیزوان، 2 نوع احراز هویت وجود دارد :

  • احراز هویت خریداران
  • احراز هویت فروشندگان

نحوه احراز هویت برای فروشندگان، در پنل کاربری و در بخش مربوطه به صورت کامل توضیح داده شده است، با این حال اگر سوالی در این‌باره داشتید میتوانید از طریق چت سایت و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

در این مطلب ما قصد داریم تا نحوه احراز هویت برای خریداران را توضیح دهیم.

احراز هویت خریداران :

جهت ثبت سفارش هایی با مبلغ بالاتر از 5،000،000 تومان و استفاده از خدمات کامل سایت، نیاز است تا اطلاعات خواسته شده در بخش احراز هویت خریداران را تکمیل نمایید.

برای احراز هویت ابتدا وارد پنل کاربری شوید و از منوی سمت راست، گزینه احراز هویت را انتخاب کنید. سپس در صفحه ی باز شده اطلاعات خواسته شده رو بصورت دقیق کامل کنید. اطلاعات همان لحظه از مراجع دولتی بصورت خودکار استعلام میگردد و در صورت صحت، بصورت خودکار تایید میگردد.

توجه داشته باشید که شماره کارت و شماره موبایل باید به نام خودتان باشد در غیراین صورت احراز هویت شما به وضعیت “رد شده” تغییر پیدا میکند.

 

(اطلاعات مطابق با مشخصات شخص پرداخت کننده می‌بایست تکمیل شود، در غیر این صورت احراز هویت شما رد میشود و می‌بایست مجدد اقدام کنید.)

فروشگاه بلیزوان خود را متعهد به حفاظت از اطلاعات کاربران می داند و انتشار این اطلاعات یا قرار دادن در اختیار شخص دیگری، بدون دستور قضایی جرم بوده و امکان پذیر نمی‌باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید