در این آموزش قصد داریم تا روش احراز هویت در سایت را به شما عزیزان توضیح دهیم تا دوستانی که در این باره سوال داشتند، این موضوع را ساده تر درک کنند.

در فروشگاه بلیزوان، 2 نوع احراز هویت وجود دارد :

  • احراز هویت خریداران
  • احراز هویت فروشندگان

نحوه احراز هویت برای فروشندگان، در پنل کاربری و در بخش مربوطه به صورت کامل توضیح داده شده است، با این حال اگر سوالی در این‌باره داشتید میتوانید از طریق چت سایت و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

در این مطلب ما قصد داریم تا نحوه احراز هویت برای خریداران را توضیح دهیم.

احراز هویت خریداران :

جهت ثبت سفارش هایی با مبلغ بالاتر از 5،000،000 تومان و استفاده از خدمات کامل سایت، نیاز است تا اطلاعات خواسته شده در بخش احراز هویت خریداران را تکمیل نمایید.

برای احراز هویت ابتدا وارد پنل کاربری شوید و از منوی سمت راست، گزینه احراز هویت خریداران را انتخاب کنید. سپس در صفحه ی باز شده اطلاعات خواسته شده رو بصورت دقیق کامل کنید. اطلاعات همان لحظه از مراجع دولتی بصورت خودکار استعلام میگردد و در صورت صحت، بخش اول بصورت خودکار تایید میگردد.

(اطلاعات مطابق با مشخصات شخص پرداخت کننده می‌بایست تکمیل شود، در غیر این صورت احراز هویت شما رد میشود و می‌بایست مجدد اقدام کنید.)

 

حال در بخش دوم باید کارت بانکی که قصد خرید با آن دارید را وارد نمایید، شما میتوانید تا 3 کارت در سایت ثبت کنید و از آنها برای خرید استفاده کنید

 تصویر کارت بانکی که با آن قصد پرداخت در سایت را دارید همانند شکل زیر آپلود کنید. اطلاعات مورد نیاز که باید به صورت کامل و صحیح مشخص باشد شامل: شماره 16 رقمی کارت بانکی و اسم صاحب کارت می‌باشد. بقیه اطلاعات شامل؛ CCV2 ، تاریخ انقضاء و شماره شبا نیاز نیست و در صورت تمایل می‌توانید مخدوش نمایید.

 

  • بعد از ثبت و ارسال کارت، لازم است منتظر تایید احراز هویت توسط پشتیبانی سایت باشید.(معمولا بین 5 تا 60 دقیقه مدارک ارسالی از طرف شما توسط پشتیبانی بلیزوان بررسی شده و در صورت عدم مشکل، احراز هویت شما تایید می‌شود.)
  • در صورتی که فرایند تایید شدن احراز هویت شما از زمان اعلام شده بیشتر شد، از طریق پشتیانی سایت با ما در تماس باشید.

فروشگاه بلیزوان خود را متعهد به حفاظت از اطلاعات کاربران می داند و انتشار این اطلاعات یا قرار دادن در اختیار شخص دیگری، بدون دستور قضایی جرم بوده و امکان پذیر نمی‌باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید