آموزش

آموزش احراز هویت در سایت

در این آموزش قصد داریم تا روش احراز هویت در سایت را به شما عزیزان توضیح دهیم تا دوستانی که در این باره سوال داشتند، این موضوع را ساده تر درک کنند.

در فروشگاه بلیزوان، 2 نوع احراز هویت وجود دارد :

  • احراز هویت خریداران
  • احراز هویت فروشندگان

نحوه احراز هویت برای فروشندگان، در پنل کاربری و در بخش مربوطه توضیح داده شده است، با این حال اگر سوالی در این‌باره داشتید میتوانید از طریق چت سایت و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

در این مطلب ما قصد داریم تا نحوه احراز هویت برای خریداران را توضیح دهیم.

احراز هویت خریداران :

جهت ثبت سفارش هایی با مبلغ بالاتر از 4،000،000 تومان و استفاده از خدمات کامل سایت، نیاز است تا اطلاعات خواسته شده در بخش احراز هویت خریداران را تکمیل نمایید.

شما در این بخش نیاز به تکمیل اطلاعات و آپلود مدارک خواسته شده دارید. ابتدا قسمت های “نام” و “نام خانوادگی” را به صورت صحیح وارد نمایید و سپس اقدام به آپلود مدارک نمایید.

(اطلاعات مطابق با مشخصات شخص پرداخت کننده می‌بایست تکمیل شود، در غیر این صورت احراز هویت شما رد میشود و می‌بایست مجدد اقدام کنید.)

در مرحله بعدی، تصویر کارت بانکی که با آن قصد پرداخت در سایت را دارید آپلود کنید. اطلاعات مورد نیاز که باید به صورت کامل و صحیح مشخص باشد شامل: شماره 16 رقمی کارت بانکی و اسم صاحب کارت می‌باشد. بقیه اطلاعات شامل؛ CCV2 ، تاریخ انقضاء و شماره شبا نیاز نیست و در صورت تمایل می‌توانید مخدوش نمایید.

در قسمت بعد، نیاز به آپلود تصویر کارت شناسایی است. عکس آپلود شده می‌تواند شامل عکس کارت ملی، شناسنامه، کارت پایان خدمت، گواهینامه، کارت دانشجویی و … باشد.(ثبت تصویر فقط یکی از کارت های ذکر شده کافی است)‬. در این مرحله نیز همانند مرحله قبل، تنها نیاز به نام و نام خانوادگی صاحب کارت می‌باشد و در صورت تمایل می‌توانید سایر اطلاعات را مخدوش نمایید.

 

  • توجه داشته باشید که عکس کارت شناسایی آپلود شده باید متعلق به صاحب کارتی باشد که پرداخت از طریق آن صورت گرفته است، در غیر این صورت درخواست احراز هویت شما رد شده و می‌بایست مجدد برای ارسال مدارک اقدام کنید.
  • بعد از ثبت و ارسال مدارک، لازم است منتظر تایید احراز هویت توسط پشتیبانی سایت باشید.(معمولا بین 5 تا 60 دقیقه مدارک ارسالی از طرف شما توسط پشتیبانی بلیزوان بررسی شده و در صورت عدم مشکل، احراز هویت شما تایید می‌شود.)
  • در صورتی که فرایند تایید شدن احراز هویت شما از زمان اعلام شده بیشتر شد، از طریق پشتیانی سایت با ما در تماس باشید.

 

فروشگاه بلیزوان خود را متعهد به حفاظت از اطلاعات کاربران می داند و انتشار این اطلاعات یا قرار دادن در اختیار شخص دیگری، بدون دستور قضایی جرم بوده و امکان پذیر نمی‌باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *